Profile
Blog
Photos
Videos
Afgelopen zaterdag 7 maart was het zover... Wiebe en ik hadden onze tweede afspraak bij Kilroy om onze wereldreis vast te leggen. En het is gelukt!
Er waren een aantal opstakels die we nog moesten nemen, maar die bleken achteraf allemaal mee te vallen.
Obstakel 1: De vlucht van Auckland naar Santiago de Chilli en dan overstappen naar Lima. Na wat gezoek vonden we nog twee vrije backpackers-plaatsjes op een vlucht op 14 februari. Enige nadeel; een transfer van ongeveer 8 uur in Santiago. Maar een bekende voetballer zei ooit een beroemde zin die ik niet hoef te herhalen; Wiebe en ik gaan gewoon in die tijd de hoofdstad van Chili bekijken. Zien we dat ook nog eens.
Obstakel 2: Een plekje bemachtigen in de beroemde Incatrail naar Macchu Picchu in Maart, in de eerste week nadat ze alles hebben schoongemaakt. Even dachten we achter het net te vissen, maar dat bleek al snel onnodig. We zaten in de agenda van 2009 te kijken, en wij zijn er immers pas in 2010. En daar was nog plek voor twee personen van 3 tot 9 maart. Over een jaar kunnen we dus zeggen bij de beroemde verborgen stad Macchu Picchu te zijn geweest.
Na afloop hebben we erop getoost met een echte 'piccolo' fles champagne.
Onze blijheid is alvast vastgelegd in een filmpje. Die komt zsm onder het kopje video's.
We houden jullie op de hoogte van verdere voortgangen
- comments