Profile
Blog
Photos
Videos
Hoi Allemaal,
Even een update.
We hebben het hier nog steeds er naar ons zin! We werken bij de Brewery, het is er leuk. Jammer dat het dus maar 2x per week is.
We wilden het baantje bij ons in het hostel nemen zodat we gratis verblijf kregen, helaas is dat sinds we hier zijn al bezet.
Het is heel raar dat het over een paar dagen al kerst is. In plaats van 5 graden, sneeuw, en kou, is het hier 32 graden, vol op zon en erg warm. Niet echt een kerst sfeer dus, haha. Ze draaien hier wel steeds kerst liedjes maar het gevoel komt niet echt. Ook is het heel raar dat we dit jaar met kerst in een hostel zitten met eigenlijk alleen maar "onbekende" in plaats van thuis aan een groot diner met familie. Wel ook weer leuk om het een keer zo mee te maken.
In het hostel hebben we 2 franse buurjongens waar we veel contact mee hebben. Ze zijn heel aardig en sociaal. Er zijn ook andere waar we contact mee hebben maar de meesten blijven niet erg lang. De franse buren werken in een carwash dus zijn hier ook voor een lange tijd.
Een paar weken geleden was An in de nacht aan het skypen en lag ik op bed. Toen An opeens met een geschrokken gezicht binnen kwam. Ik dacht ze bang was omdat ze een kakkerlak of rat had gezien (ja, helaas die lopen hier. We hebben een hostel-rat Harry en kakkerlakken lopen hier overal. Vooral op straat in de avond maar soms ook in het hostel). An kon niet praten omdat ze in een soort shock was voor een paar seconde. We hebben in ons hostel een stuk waar de muren niet helemaal aansluiten. Toen An aan het skypen was zag ze dus 2 handen door die gleuf komen en later een been. Toen ze keek zag ze een zwart geschminkt hoofd. Er probeerde iemand in te breken in ons hostel. Maar omdat An waarschijnlijk heeft gegild is hij geschrokken en weg gegaan.
Wij waren super bang dus wij op de muur kloppen naar onze franse buren, die hebben een rondje door het hostel gedaan maar niemand gezien gelukkig. Wel kwamen ze iemand tegen die z'n sleutel was vergeten en via het dak binnen was gekomen. Maar geen zwart geschminkt gezicht. We hebben hem later op de camera beelden gezien en dat was hem volgens An niet.
De baas van het hostel heeft het gat maar even dichtgemaakt.
Er was ook een nacht dat er iemand aan het schreeuwen was, dat ie vast zat ofzo. Maar we horen dat soort dingen wel vaker in het hostel en het was midden in de nacht dus we dachten het zal wel. Die dag daarna hoorde we van onze buren dat er iemand in een lege put van 2 meter diep was gevallen. Hij was super lam en waarschijnlijk had hij z'n sleutel ergens doorheen laten vallen en toen het gat in zijn gesprongen. Hij was te dronken om eruit te komen. De jongens hebben met nog iemand anders hem er met moeite uit kunnen krijgen. Daarna viel hij er nog een keer bijna in, zo dronken was ie.
Een tijdje geleden zijn we ook naar het aquarium van Townsville geweest, dat was echt heel mooi. Een heel mooi rif hadden ze gemaakt.
We hebben tijdens het uitgaan een paar keer een hele leuke groep jongens ontmoet die heel aardig waren, ze hadden ons uitgenodigd om naar een huisfeest van hun te komen. Ze hadden al gezegd dat ze rijk waren en dat een van hun een hele bekende bar in Townsville (Long Board) hadden, maar wij dachten dat ze opschepte. Dus we kwamen aan bij dat huis. Echt we hebben daar 5 minuten met onze mond open gestaan. Het was gigantisch. In de garage stond een super mooie mat zwarte Lamborghini, het deed me denken aan een soort Batman auto. Hij had een heel mooi zwembad, bioscoop, bar met de duurste dranken, een vriezer zoals je op werk hebt en een uitzicht over heel Townsville. Het was zo super vet. An en ik hebben echt onze ogen uitgekeken daar. De eigenaar van het huis had ook zo'n afschuwelijk schilderij van zichzelf, echt hilarisch. Zo'n portret alsof hij koning was en met z'n buldog haha, echt te grappig.
Dat zijn de hoogtepunten van ons verblijf hier denk ik. We moeten op kerst avond werken en op eerste kerstdag en Boxing day (tweede kerstdag) vrij. Met oud en nieuw moeten we helaas werken. Hier balen we erg van maar hij zei dat het meestal niet zo druk is in de Brewery dus we hopen dat we eerder weg worden gestuurd.
Onze ouders hebben voor kerst een pakketje met allemaal Nederlands eten opgestuurd, daar kunnen we niet op wachten :D
Ook hebben we net onze vliegtickets naar Bali geboekt. We vliegen 30 januari heen en op 28 februari weer terug naar Townsville. We blijven dus nog in Townsville tot dan, zodat we wat geld kunnen verdienen. Pap, mam en Annemijn komen naar Bali en daar gaan we dan 3 weken heen en daarna blijven wij nog een paar dagen in Bali als zij weer weg zijn. We hebben er allemaal erg veel zin in! Het lijkt me heel raar om m'n ouders en An weer te zien, heel leuk natuurlijk maar vooral heel raar dat ik ze in Indonesië weer zie. Als we terug vliegen op Townsville blijven we misschien een nachtje slapen om bij te komen van de reis en daarna gaan we door naar Arlie Beach.
Het is een goed vooruitzicht en we zijn ook blij dat we straks weer écht gaan reizen.
Alvast hele fijne kerstdagen en een gelukkig nieuw jaar toegewenst.
Heel veel liefs,
Marit
- comments
joost knuvers ik vlieg vanmiddag naar bali leuk marit veel plezier nog daar en doe voorzichtig!!
travelmauss Oh leuk! Thanks, zou ik doen, jij ook veel plezier!