Profile
Blog
Photos
Videos
Donderdag 23 en vrijdag 24 februari.
Vanmorgen vroeg vertrokken van Apollo Bay richting Ballarat. Dat is richting het noorden.We gingen eerst langs de "wild dog road" en dat was een smalle slingerweg door de bergen omhoog, volgens de GPS bij Kees en lammy in de auto de "snelste weg".Nou dat het dat NIET was hebben we geweten, we reden na een km al op een zandpad en dat duurde zo 20 kilometer en daar kwam nog bij dat we op resereve reden....Gelukkig hebben we het gehaald, maar we zaten wel in spanning hoe het zou lopen.
We waren na 2 uren op de plek van bestemming, nl de camping vlakbij Souverign Hill, een oude goudmijn.Het is erg warm vandaag, meer dan 30 graden! Nadat we de camper
"te plak"hadden gingen we lopend naar de goudmijn en het oude dorp daar omheen. Koos wil meteen goudzoeken en nadat hij van een gids had gezien hoe dat moest ging hij aan de slag, en jawel hoor, hij vond in de schaal met grint en zand, 5 kleine stukjes goud. Meteen een flesje gekocht om het daarin te doen.Bleek later dat het flesje eigenlijk duurder is dan het goud, maar dat mocht de pret niet drukken. Koos heeft goud gevonden en daar ging het om. Het was prachtig om alles te bekijken en we konden zien hoe de goudzoekers vroeger leefden en zochten naar geluk.Terug op de camping gingen we voor de laatste keer eten koken,kipschnitzels met een lekkere salade en de laatste aardappels, want morgen gaan we weer familie bezoeken, een ander nicht van Koos ,nl Corrie en haar man Cor in Heathcote. Ook voor de laatste keer klaverjassen en jawel hoor, we hebben weer dik gewonnen. Dus broers Hamstra.....ik kan ook wel als reserve op de lijst voor de jaarlijkse klaverjasavond! En als Koos dat zegt zal het wel zo zijn, want die houdt niet zo van spelers die slecht spelen en verzaken e.d., want daar ben ik wel achter gekomen deze vakantie.
Vrijdagmorgen eerst rustg aan gedaan, het is weer warm vandaag. We vertrekken 10 uur richting Heathcote.We gingen aan in Dalesford en nog even dit oude stadje bekeken en koffiedrinken. We kwamen rond 3 uur aan bij Cor en Corrie, midden in het bos aan een zandpad, maar wat een mooie plek en wat een mooi huis.Het huis staat op een heuvel en daar omheen een grote tuin met allemaal fruitbomen en kassen voor groente e.d.We worden hartelijk ontvangen door Cor die ons staat op te wachten en we stallen de campers op het grote terrein, midden tussen de fruitbomen en groetekassen.We gaan naar binnen, want het is 35 gr buiten en binnen hebben ze airco. Het is de hele zomer nog niet zo heet geweest. 2 jaar gelden wel, toen was het 46 gr! Vlakbij hun huis woedde toen een grote bosbrand,maar gelukkig bleef hun huis gespaard. Het is hier nu ook kurkdroog, onderweg zagen we alleen maar gele,verdorde vlaktes en geen enkel sprietje groen gras.We moeten hier heel zuinig zijn met water.Corry maakt van alle vruchten die te kweken, jam, sausen e.d en ze verkopen dat op de markt.Ze hebben een grote schuur naast het huis en dat is eigenlijk haar keuken. Er staat een hele voorraad in de kasten en wel 5 vriezers met een grote voorraad potjes heerlijke jams.We zien onze ogen uit en ze vertellen ook dat ze veel last hebben van kangoeroes, die komen elke avond in grote getale uit het bos hun tuin in, om van de appelbomen e.d te snoepen. Overal hebben ze dan ook oranje netten omheen, want daar komen ze niet doorheen. Ook zitten er veel mooie rosella's en kaketoes in de bomen. We hebben weer heerlijk gegeten, alles uit eigen tuin natuurlijk.Vanavond slapen we in de camper met om ons heen de kangoeroes is ons verteld.Dus we zijn op onze hoede, want de dieren zijn best groot. We hebben er al 1 gezien, die zat onder de appelboom toen we naar bed gingen.Morgen vroep op, de camper opruimen en ontbijten om 8 uur. We moeten om 12 uur in Melbourne zijn.
- comments
Corien Ik vind het zó cool dat jullie dit doen! Wat een mooie foto's ook, pappe met zijn cowboyhoed op en jullie daar bij de familie, heel leuk! Sommige dingen zijn zo herkenbaar. Zo zag ik bij tante Lammy een foto waar mamme en tante Lammy op een bankje op de veerboot zitten vanaf Philip Island en op precies dezelfde plek zaten Tineke en ik ook. Zo bizar! En daar bij Tjip en Brenda ziet het er ook gezellig uit.. Als ik die foto's zie weet ik weer precies hoe het was. Vind het echt leuk wat jullie allemaal doen.. Cool, cool, cool! Geniet er nog maar even van. En de groetjes daar aan de familiy in Melbourne! Liefs vanuit Burum
Hendrik en Grietje nou wat vliegt de tijd snel, de laatste week gaat al in, geniet er maar extra van in de warmte want dat wordt straks weer wennen. Nog heel veel plezier en tot volgende week in Burum, nog bedankt voor de kaart, hartelijke groeten van de buren van de Kloosterweg
johnny en hillie goh, wat lijken ina en corrie op tante geertje,wat leuk dat jullie die ook bezocht hebben koos lijkt wel cowboy met die hoed op.Nog een weekje even lekker genieten van het mooie landschap en het weer natuurlijk groetjes van ons
Jan en Jozephine Wat zien jullie veel onderweg. Dat het zo warm is bij jullie, kunnen we ons nauwelijks voorstellen, al vriest het hier ook niet meer. Vandaag is het 8 graden C. De vakantie zit er dus al bijna weer op. Jullie hebben wel genoten natuurlijk van de natuur, van de bezoeken aan de familie. Nou Tineke, als je mee gaat doen met kaarten hbben we behalve Koos straks nog iemand die met het mes op tafel speelt. Ik weet niet of we dat de broers Hamstra wel moeten aandoen.