Profile
Blog
Photos
Videos
De introductieweek waar ik m'n vorige blog over schreef was heel vet! Uiteraard heb je ook de saaie gedeeltes met presentaties van de politie, bibliotheek en het openbaar vervoer..Maar je hebt natuurlijk ook de leuke gedeeltes! In totaal zijn er 240 uitwisselings studenten uit 25 landen. Iedereen is het met dezelfde reden..Partyen!! dus woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag en maandag heb ik Melbourne ook 's nachts goed leren kennen. Tijdens de intro zat je in een groep waarmee je wat spellen deed om elkaar te leren kennen en uiteindelijk was er donderdag een Exchange Party. Al met al was het een zeer geslaagde week waarin ik veel mensen heb leren kennen uit verschillende landen zoals Engeland, Frankrijk, Spanje, Denemarken, Noorwegen, Duitsland, België, Italië, Mexico, Amerika, Filepijnen, Canada..etc.
Helaas komt na zo'n week ook weer de realiteit en moest ik er toch echt aan geloven..School! De lessen bestaan uit Tutorials en Lectures en de eerste week hadden we alleen Lectures dus dat scheelde wel, maar is toch wel raar als je weet dat thuis iedereen op vakantie is en jij alweer met je neus tussen de boeken zit haha.. ik volg de vakken:
- International Trade Operations
- Human Resource Management
- International Management
- Global Entrepreneurship
En m'n rooster ziet er als volgt uit:
- Maandag: VRIJ
- Dinsdag: VRIJ
- Woensdag: 12:30-14:30 / 15:30-17:30 / 18:30-20:30
- donderdag: 10:30-11:30 / 17:30-18:30
- Vrijdag: 10:30-13:30
Dus op zich mag ik niet klagen..dus doe ik dat ook niet..
Heb nu de tweede week erop zitten en het is best te doen..van de 4 vakken heb ik 3 toetsen op het einde en wat opdrachten die ik tussendoor moet maken.
Sinds bijna 2 weken heb ik nu ook een kamer gevonden. Ik woon ong. 10 minuten van de stad af met de tram dus dat is goed te doen. Heb appartementen complex is gloednieuw dus dat is wel relaxed. Ik woon hier samen met Dale, een gast van 25 uit Nieuw-Zeeland die hier Fulltime werkt. Op zich zie ik heb niet veel want 's ochtends is hij vroeg weg en slaap ik nog en 's avonds slaapt ie vroeg en ben ik vaak laat thuis. Op zich is het wel een relaxte gast, maar wel een beetje saai..maar goed dat ik niet zo vaak thuis ben dan..;) Dit is m'n adres voor de geïnteresseerde:
559/38 Mt. Alexander Road
Travancore, 3032
Melbourne, Victoria
Australia
Laatst ben ik ook nog naar een AFL match geweest. AFL is de Australian Footbal League. Het is een typische Australische sport waar ze hier helemaal gek van zijn! Dus moest dat natuurlijk een keer meemaken. Je kan het vergelijken met Rugby maar toch weer compleet anders haha..ze gebruiken in ieder geval wel de zelfde bal ;). Het Stadion was HUGE. Er konden wel 100.000 man in, maar bij deze match bleef de teller rond de 75.000 steken..ook niet gek. De wedsrijd was tussen Essendon en Carlton FC. Uiteindelijk won Carlton DIK dus heb me maar bij die ploeg aangesloten..;)
Deze week heb ik mij ingeschreven bij de RMIT Surf Camp. Jaja, Rick gaat eindelijk leren surfen (aangezien m'n vrienden t al een aantal jaar doen en ik nog nooit op een plank heb gestaan) Morgen vertrek ik naar Bancoora voor een Surf weekend. Voor $80 krijg ik accommodatie, diner, surfboard, wetsuit en gratis bier op zaterdag..Sounds like a pretty good deal to me!! Heb er erg veel zin in ook omdat er best veel mensen meegaan die ik ken dus dit word denk een groot Party weekend!
Heb vanavond ook een reis geboekt voor tijdens de Semester Break! Ik ga samen met Lidia (Meisje van dezelfde school in A'dam) en Merry (een Amerikaans meisje)deze trip maken. We vliegen 25 aug. Van Melbourne naar Goldcoast, blijven daar 2 dagen en gaan dan met de bus naar Brisbane. Ook daar blijven we 2 dagen en dan vliegen we de 29ste van Brisbane naar Cairns. Daar blijven we 5 dagen en vliegen we daarna terug naar Melbourne. "Helaas" was de goedkoopste vlucht, een vlucht met een tussenstop van 9 uur in Sydney..dus gaan we ook nog een dagje Cityhoppen in Sydney haha..Zal niet heel veel van de stad en de omgeving kunnen zien maar ben van plan er met Oud en Nieuw ook heen te gaan. En dan in de avond vliegen we vanaf Sydney terug naar Melbourne..
Dus op dit moment veel leuke dingen op de planning! Ohja ben ook nog op zoek naar een baantje maar dat wil nog niet echt vlotten..Hopen dat ik snel wat vind!!!
Dit was het weer voor nu. Heb nog niet echt veel foto's van mijzelf maar wel van m'n appartement en nog wat foto's van de stad.
Cheers!
- comments
Lisa Heey Lieve Rick, Geen stress met je rooster! ;) Jaloers hoor !! hahaha Lkkr genieten, en strx lkkr dus een rondje reizen! Ben benieuwd hoe je dat daar gaat vinden :D Kus Kus xxx
Maicel broertje, goed om te horen dat alles nu geregeld is, woning, studie, zuipen, feesten erg vervelend allemaal!! Mooiste is nog wel: Meneer gaat surfen!! Succes met surfen en we spreken elkaar snel! Greetzz Maicel
Leo & Jelly Hoi Rick, Mooie foto's en ook een mooie omgeving! Het ziet er allemaal erg gezellig uit. Succes met de studie daar, maar ook met "the fun". Groeten, Leo & Jelly.
Yvonne Vonk Hallo Rick. Je verhaal klinkt goed. Lekker dat je nu een woning gevonden hebt zo dichtbij. Nou, jij hebt het maar zwaar met al dat feesten! Gaaf hoor om te leren surfen. Lijkt me dat de golven daar wel wat beter zullen zijn dan hier. Dus al het je lukt ben jij straks de surfdude van je vriendengroep. Ik wens je veel nog heel veel plezier en geniet maar van alles. groetjes Yvonne Vonk