Profile
Blog
Photos
Videos
Hallo,
Het is nog mooi vroeg en lkr stil hier in loneley Beach.
Gisteren heerlijk niks gedaan, beetje strand hangen en genieten zeg maar.
Loneley Beach is in lange straat en zo'n 20 m van het strand. Het zijn wat winkeltjes maar voornamelijk restaurantjes, barretjes en bungalows.
Hier zijn het hoofdzakelijk alleen maar backpackers. De andere toeristen zitten in de andere dorpjes in de ressorts.
Merk dat ik tot rust kom want mijn nacht was beroerd, een vol herbelevingen.
Merk dat de reis me al veel goeds gedaan heeft. Het voordeel voor mij nu is dat ik helemaal niks moet en alles mag. Ga vandaag dan ook gewoon weer lkr op het strand liggen bakken en zwemmen. Hoef me hier ook nergens druk om te maken en dat vind ik heerlijk. Als het goed gaat boek ik een boot tocht voor morgen, beetje snorkelen, vissen, zwemmen en andere eilandjes bekijken. Koh Chang ga ik nog een keer op een scooter bekijken.
Met 14 dagen moet ik in Bangkok zijn om mijn vlucht naar Nederland te pakken. Zal vandaag even wat foto's maken om jullie de gek aan te steken.
Grtjs en tot horens.
- comments