Profile
Blog
Photos
Videos
Vanochtend bijtijds vertrokken voor een tocht naar het uiterste westelijke puntje van Donegal, Slieve League, waar zich de hoogste kliffen (300 meter) van Europa bevinden.
Hoewel het bewolkt is ( het regent gelukkig niet) is het weer een fascinerend gezicht. Uitgestrekt, ruig, onbevolkt, met uitzondering van behoorlijke aantallen schapen dan.
De Ieren hebben in deze streek een uitgebreide Wild Atlantic Way uitgezet, die je echt langs de prachtigste plekken voert. Van locals al eerder gehoord dat dit gebied nog niet ontdekt is door het massatoerisme en dat merk je goed. Je kunt nog tot boven aan de klif met je eigen auto komen en er hoeft (nog) geen entree te worden betaald. Wel even zorgen dat je het toegangshek weer goed sluit, anders ontsnappen de schapen.
En schapen zijn hier! Het is ook het centrum van de tweedindustrie en er is veel van wol te koop. Ik heb van Michiel een prachtige plaid van mohair, voor de koude avonden thuis, gekregen.
Vervolgens om de klif heen gereden om aan de andere kant o.a. een mooie baai met gouden strand aan te treffen.
Verder gereden door de Blue Stack Mountains, enorm verlaten, maar zoooooo mooi, om te eindigen in Ardana voor de lunch.
Het loopt ondertussen tegen het eind van de middag, dus we besluiten terug te gaan naar onze uitvalsbasis om wat te relaxen.
- comments
Jolanda Het klinkt weer allemaal als een straf