Profile
Blog
Photos
Videos
Afgelopen dagen flink wat duikjes gemaakt en probleempjes verholpen. Na mijn 4e duik begon mijn ademautomaat een beetje te lekken en dat stopte bij 180 atm flesdruk. Iedere duik erger, dus maar een set van het dive center geleend. Daarna flink wat stomingsduiken, 'n lekkende valve op mijn BCD en 'n loodpocket verloren (backroll vanaf de boot) en weer teruggevonden.
Gebeurt me anders nooit, dus vanaf nu alles dubbelchecken... Toch heel veel mooie duiken en foto's gemaakt. Morgen gaan we naar een andere plek "Secret bay", ben benieuwd.
Gebruikt nu ook zo'n stokje, dat is heel wat eenvoudiger positioneren voor goede foto's. Ze kicken hier helemaal op zeepaardjes. Ik heb er nu 5 gezien, maar ze zijn zo klein (0,5 - 1 cm) dat ze voor mijn fotoset te moeilijk zijn om ze goed scherp op de foto te krijgen. Hier sjouwen de liefhebbers enorme camera's mee en gaan gewoon 20 tot 30 min bij zo'n zeepaardje liggen om 'm goed te kunnen fotograferen. Daar heb ik effe geen geduld voor, er is immers zoveel ander moois te zien.
Laatste duikjes zonder problemen verlopen en de foto's worden iedere dag beter. Kortom, 'n heerlijke vakantie op een paradijselijk eiland.
Groetjes, Ada
- comments
ben JA Ada je maak zeer goede fotos Komt goed over en ze kunnen in een [natuurfilm]
Ada Thanks Ben, het is hier prachtig, zowel boven als onder water. Het is onmogelijk om dat op de foto vast te leggen, maar ik doe mijn best. Wellicht een vakantie-idee voor jullie?
Gul Hoi Ada, Leuk te lezen dat jij je prima vermaakt. Het was even schrikken om te lezen dat jij een probleem met ademautomaat had. Maar de 'nemo' en andere zijn super op de foto's te zien. Laat het je goed gaan. Dat lukt je zeker, want hier is de regenseizoen weer begonnen.