Profile
Blog
Photos
Videos
JENTER PÅ TUR - Jorda rundt på 113 dager!
Dagen før dagen!
Nå er det bare noen timer igjen før vi setter kurs for den store verden, India som første stopp. Sekkene er ferdigpakka, mest sannsynlig overpakka. Alle forberedelser er unnagjort, avskjeder er tatt og kanskje sommerfuglene såvidt begynner å kjennes i magen?
Avreise i morgen kl. 10.30 fra Trondheim lufthavn, Værnes. Håper på klart og fint flyvær.
Ønsker alle en fin og kald vinter med masse snøvær. Vi ses når trærne er grønne og asfalten er god og varm igjen her også! :)
- comments
Signe Hei Linn og Anne kjærsti! Ønsker dere lykke til på reisen i måro:) God tur, må deko slappe av på lange idyliske strender,spise god mat,treffe spennende mennesker, oppleve spennende kulturer og nyte varmen:) Gleder meg til å sjå deko att sommerbrune og full av energi:) Klem fra Signe.
Camilla God tur jenter !! :) jeg følger med fra sofa'n her hjemme i kalde Norge & er selvfølgelig ikke misunnelig på deres 4 måneders lange eventyr i det hele tatt .. ;) Klem klem
Elisabeth Pass på lillegull Linn :) Stort sett så slår a sæ ikke vrang med man vet lissom aldri med hu ;) Kos dokker masse jenta, dokker e så heldig! Håpe æ vinn i lotto og kjæm og møte doker på Fiji! Tjohooo, det hadd vært TOPPEN! Muss muss :¤
Therese Tenker på- OG misunner, dere! Mens dere nyter urettferdig mange plussgrader, tortureres vi av tilsvarende mange urettferdige minusgrader. Uansett, reisen er VELfortjent, og jeg unner dere hver minste lille sol-atom. Nyt hver og èn til det aller fulleste, ikke minst alle opplevelser og inntrykk. Jeg får ikke sagt det nok: TA VARE PÅ DERE SELV! mye rart der ute i den store verden. Er lov å være en aldri så lite bekymret venninne her hjemme med rompa trygt plassert i sofakroken. ITJ FÅRRÅ NÅLLES! ;) hehe. Sender et slengkyss til India (-eller hvor dere er pr nu), ta imot det som et av de mange varme vindpust dere opplever:) Ha en fortsatt kjempefin reise:)