Profile
Blog
Photos
Videos
Nieuw Zeeland Deel II (Frans Josef, Wanaka, Queenstown en weer Christchurch en Kaikoura)
Sorry dat het verhaal een beetje aan de lange kant is.. Maar weer veels te veel meegemaakt.. En ik probeer alles zo veel mogelijk samen te vatten;-)..
Frans Josef is zelf een heel klein plaatsje.. Voornamelijk toeristisch omdat 1 van de mooiste gletsjers ter wereld daar is.. Dus met andere woorden.. Als je daar bent moet je de gletsjer gaan beklimmen.. Dit hebben wij gedaan door middel van een hike.. Begonnen onderaan de berg en tot een hoogte van 500m geklommen.. Het begin was rots maar al snel kwamen we op het ijs en kregen we spikes onder onze schoenen.. Het klimmen was af en toe echt heel stijl en de begeleider maakte dan met zijn pikhouweel een trap in het ijs en vaak gebruikten we ook touwen om naar boven of naar beneden te gaan.. het ijs was op sommige plekken echt heel mooi blauw.. Toen we op het hoogste punt waren kwamen we op het geniale idee om een mooie blote bille foto te maken;-).. Het was ook een hele mooie dag.. Omdat het 2 van de 3 dagen regent/sneeuwt daar en wij hadden zon.. Verder in Frans Josef niet zo heel veel gedaan.. Alleen een karoake van de Spice girls in de kroeg :-$!!
Zondag 5 december waren wij in Wanaka.. En als je met zo veel Nederlanders in de bus zit moet je natuurlijk Sinterklaas gaan vieren in NZ.. En dit hebben wij dan ook gedaan met een heerlijke bbq (een ware traktatie voor de budget backpacker).. En nog lekker wat biertjes erbij.. Op een gegeven moment kwam er een Koreaan voorbij en ik vroeg U Wanna Take picture en dat wou hij wel en wilde toen zelf ook nog met ons op de foto enz.. Was wel lache.. Verder gewoon een mooie gezellige avond gehad.. Jeroen en ik wilde in Wanaka trouwens een skydive doen alleen het was te bewolkt en we willen wel echt een blauwe lucht hebben als we gaan springen..
Het is eindelijk zover.. Queenstown…. De adventure en party hoofdstad van NZ.. Voordat we echt in Queenstown waren hebben we eerst nog even gekeken bij de plaats waar de eerste bungee ooit gedaan was.. Daarna op naar Queenstown.. Eerst even een rondje gelopen door het stadje wat er te beleven was.. Toen aan de fish and chips en bier.. En dit was het begin van een geweldige avond.. De drank aanbieding van de dag was Vodka cola voor 3,50 dollar dus 2 euro.. Genieten dus.. Keihard ZUIPEN!!! Toen door naar een andere bar over gegaan op bier.. Toen weer naar een andere bar.. Daar op een gegeven moment staan dansen op de tafels en in de paal hangen voor paaldansen;-)!! Daar nog flink wat biertjes gedronken en toen weer verder.. En toen kwamen we bij een feestjeaan wat er wel gezellig uit zag dus wij naar binnen.. Stonden met een vrouw te praten en wilde wat drinken gaan bestellen kon dat niet het scheen een private party te zijn.. Maar het feestje was van de vrouw waar we eerder mee aan de praat waren geraakt.. En zij mocht ons wel en we mochten blijven.. Daar ook nog even doorgedronken.. En toen naar huis.. We waren zo lam dat we op een gegeven moment met zn drieën zijn gevallen op de grond en keihard hebben lopen lachen omdat we zelf besefte hoe dronken we waren.. Hele mooie avond dus..
De ochtend daarna was iets minder mooi;-).. Die dag wel een grote berg beklommen om onze slippers.. Waardoor we een geweldig uitzicht hadden.. De terugweg waren we een beetje verdwaald.. Toen offtrack een beetje langs ravijnen afgedaald.. Was wel weer een heel avontuur..
's Avonds zouden we rustig aan gaan doen.. Maar na twee drankjes in de eerste bar kregen we te horen dat er in de andere bar voor 1000$ aan gratis drank werd weggegeven.. Dus wij daar heen en wel een paar gratis drankjes kunnen scoren.. Later op de avond waren we al een beetje aangeschoten en een beetje aan het lachen met wat Noord-Ieren.. Toen mijn slipper uit ging gooide hij em weg voor de grap.. Maar hij gooide iets harder dan bedoeld en mijn slipper eindigde op het dak van een winkel.. Ik dus het dak op en mijn slipper halen.. Bleek dat daar camera's hingen dus ik stond lekker op de film.. En we mochten de kroeg niet meer in.. Dus dan maar weer naar een andere bar.. Maar er waren nog wat bekende in bar waar we geweigerd werden dus toen gingen we daar weer heen.. Maar weer zonder succes.. Poging twee was met kleding gewisseld.. Net als poging 3,4,5,6 en 7.. Steeds met andere kleding combo's aan.. Poging 8 was met de kleding verkeerd om aan en achteruit lopen maar we werden weer herkend.. En ze zeiden dat de politie naar mij op zoek zou zijn vanwege dat ik op privé terrein was geweest enz.. Dus toen maar weer snel van de straat af gegaan en nog 1 of andere foute cowboy bar in en rodeo rijden.. Kicken!!
De volgende dag vroeg vertrokken richting christchurch gegaan.. De hele dag in de bus gezeten.. Maar einde van de dag in christchurch aangekomen en een nieuwe camera gekocht.. Ik moet trouwens 2 x naar christchurch en Kaikoura omdat dat in mijn buspas zit voordat ik naar het noorder eiland ga.. Kaikoura waar ik de vorige keer dolfijnen gezwommen had hadden we nu niet zo veel gedaan.. Naar de zeehonden kolonie geweest en een beetje mijn nieuwe camera testen.. En een beetje op de centjes letten;-)!! Moet ook af en toe gebeuren..
Hier hou ik het weer bij voor nu..
Zit nu in de bus op weg naar de veerboot die ons naar het Noorder eiland gaat brengen..
De balle!!!
- comments
Pk Lang maar lekker te lezen verhaaltje maart! Jij hebt het er nog steeds goed naar je zin zo te lezen.... Viel spass en boxx voor Oene!
gert Yoo maart! Haha mooie partyavonden zie ik alweer! Zelfs de smeris achter je aan! Hehe! Rustig aan en ik spreek je!
marina hoi Maart, toch een verhaal! Je maakt wat mee jongen. Is op je slippers bergbeklimmen erg verstandig?? Moesten ze bij die bar niet vreselijk lachen om jullie pogingen om toch binnen te komen?? Ben benieuwd wat er op het Noordereiland te doen is. Moeten we voor eind mei vast een plaats reserveren bij de AA? Was weer een leuk verhaal. Kijk al weer uit naar het volgende. kus mam
Ilona Hey Maarten, wat ziet het er allemaal weer gezellig uit bij jou. Veel plezier op het Noordereiland. Liefs, hans en Ilona.
Jan en Hetty Je bent in ieder geval wel de bruinste van het stel maar of je ook de mooiste cq lekkerste billen hebt moet ik maar aan de beoordeling van een ander overlaten!! Tja en wat moet ik als smeris nou zeggen over je kroegcapriolen!!!!!!!! (gewoon lekker genieten!!) Gr.Jan/Hetty
baatsen lieve,lieve avonturier.we proberen je zo een verjaarskusje te geven en we hopen nog veel van je te horen!! nog een fijne tijd met mooie avonturen! wordt a.u.b. niet verslaafd en....probeer uit de nor te blijven!!! dacht ik toch dat we jou zo keurig opgevoed hadden met zijn allen.ha, ha .O en O.