Profile
Blog
Photos
Videos
Zo zo wat een weekend.. Vrijdag een uiterst geslaagd afscheidsfeest en zaterdag awakenings... :-)!!
Het afscheidsfeestje..
Het begin van het einde (in NL).. OF het begin van een nieuw begin is aanstaande.. Donderdag gaat mijn reis dan eindelijk beginnen.
Maar wat is een reis nou zonder afscheidsfeestje (want wees nou eerlijk dat is natuurlijk de reden van mijn hele reis).. Vrijdagavond was het dan PARYTIME!! Bijna iedereen die ik verwachtte was er.. Vannaf een uurtje of 9 stond het hele huis incl de achtertuin vol. Maar vooral de keuken was erg in trek. Waarschijnlijk omdat daar de drank stond. De dank heeft rijkelijk gevloeid (7 kratten bier 15 flessen wijn en veeel cocktails geshaked door shaker Kimo aka Chow aka Gio)!! Ook nog verwend met een supergaaf (foto)boek.. Dit boek heb ik wel ingekeken maar nog niet gelezen.. Hiermee ga ik wachten tot ik in het vliegtuig zit.. En wie ook niet kon ontbreken op mijn feestje is MR Wilson (Wie kent em niet:-S Cast Away).. Maar ik heb foto's gezien en hij leek sprekend.. Alleen jammer dat hij een feyenoord bal was..
Ik kan nog heel lang door gaan over deze avond, maar ik wil het toch een beetje leesbaar houden en niet al te langdradig gaan worden (dit gaat ook gelden voor de rest van de verhalen).. En ik zal sluiten met een soort van samenvatting.
Het afscheidsfeest was de avond van:
- Dat iedereen zich af vroeg of ik een masker op had..
- Dat al mijn vrienden bijna hebben gezegd dat ik lekker ben(taartjes)..
- Dat Jordan die twee jaar geen drank had gehad takke lam ging..
- Dat Kimo aan het shake was of zijn leven ervan af hing
- Dat ik mijn hoofd bijn stote tegen het plafond..
- Dat nederland slechts met 0-1 won.
- Dat ik iedereen wil bedanken voor deze mooie avond!!
Bedank!!
- comments
Mike Awesome, glad you liked it. We had a good time aswell! Take care buddy, I'll see you tomorrow. Mike
Mike Nice pics trouwens.... let the trip begin! Mike
Maarten Ben aan het popelen;-)!!
René Tas al gepakt! Nog even afscheid nemen van iedereen en dan is het morgen zover!! Het grote avontuur! SPANNEND!!!!
Joosje MAAArten! Een fantastisch avontuur toegewenst. Ik ben verdomd jaloers. Je gaat op het juiste moment,,,want mijn billen waren vandaag voor het eerst weer bevroren :'(....wat een verdomde kou... Ik weet niet waar je nu zit......maar KIJK UIT in Singapore: gooi geen bananschillen/ peuken op de grond, eet geen kauwgom en steek niet schuin over.....want bizar: voor dat alles kun je een dikke vette boete krijgen :S. Koeskoes en geniet van de vrijheid, het weer, de mensen die je ontmoet en de avonturen die je gaat beleven!!!
Sandra en Dick Hoi Maart, Heel veel plezier! We zullen je reis zeker volgen. Sandra en d***
Gert en Janna Hey kanjer, Still going strong?? Aan het genieten van het voorjaar in Darwin? Al het water op geweest? Maarten, geniet volop van de reis van je leven!!! Love from Heemskerk