Profile
Blog
Photos
Videos
Bali Deel 1 (Apa Kabar)
Poe Poe he he.. Na al dat zware reizen nu eindelijk aangekomen op het droomeiland.. Surfen zon en mooie natuur wat wil je nog meer..
Tes en ik hadden samen met wat medereizigers een soor kleine schoolbus gepakt en meteen naar de toeristische hoofdstad van Bali gegaan Kuta.. We kwamen hier aan in de stromende regen (Het zon aspect van Bali werd toen al een beetje ontkracht).. Toen door de regen met de tas op de rug op zoek naar een kamer.. Na wat zoeken kwamen we uit bij Sari Bali.. Prima hotel met zwembad etc..Toen even gechilled en daarna maar wat gaan eten.. De straten stonden toen inmiddels blank..
Dag 2 had 2 missies een surfplank kopen en een scooter huren.. Beide gelukt.. Een scooter huur je hier voor 2,5€ per dag.. En hij gaan 90.. Scooter rijden is echt een ervaring opzich.. Je mag de auto's aan alle kanten inhalen en kleine aanrijdingen zijn ook al wel voor gekomen.. Niks ernstigs hoor..
De volgende dag viel de surf wat tegen en zijn we een rondje gaan maken in het zuiden van Bali (Uluwatu en Dreamland).. Helaas daar ook geen spectaculaire golfen.. Maar wel super mooie stukken natuur..
Toen hadden we wel even genoeg van Kuta en omstreken en zijn Tes en ik op de scooter naar de andere kant van het eiland gescheurd.. Met nog een tussenstop in Ubud voor het Monkeyforest wat overigens wel echt heel cool was.. Zo veel semi wilde apen..
Toen door naar Lovina.. Door de bergen.. Nog zicht gehad op de vulkaan van Bali.. Toen bij Lovina bij een leuk strandtentje wat gegeten..
De volgende dag naar de secret gardens geweest.. Op advies van een reisbureautje hier.. Deze tuinen bleken wel heel geheim want haast geen enkele local wist van het bestaan af. Mjaa na een uur zoek kwamen we dan aan bij het begin van de trail.. Toen we daar stonden kwam er meteen een goed engels spreken de local naar ons toen en die vond het wel grappig dat twee touristen daar kwamen en wilde ons wel even rondleiden.. We liepen over paadjes waar je anders nooit zou komen.. Tussen de rijstvelden, Zwemmen vlak boven een waterval van 25M.. Op een gegeven moment moesten we ook door een rivier heen (hoorde bij de trail).. We stonden tot ons middel in het water en het enige dat zorgde dat we niet wegspoelde was een bamboestok! Kortom een geweldig avontuur met hele mooie natuur en uitzichten.. De gids hebben we aan het einde dan ook een fooi gegeven van 100.000.. Waar hij uiteindelijk heel blij mee was en wij met hem want anders hadden we het goede pad nooooit gevonden.. Later die dag nog bij hot springs geweest.. Was ook wel even genieten.. Beetje rondzwemmen in het warme water..
De dag daarna werd de terugweg weer ingezet richting Kuta.. We zijn via de Gitgit Waterval gereden en nog langs Tana Lot geweest.. Dit is een mooie hindoe tempel die met vloed helemaal in het water ligt..
Terug in Kuta eerst even een dagje geschilled en bij de Mexicaanse TJ's gegeten..
De volgende morgen was het weer vroeg licht omdat we gingen raften.. Dat was echt super tof.. De omgeving was echt heel mooi.. Veel stroom versnellingen en een 3 meter hoge waterval waar we vanaf gingen met de boot..
Surfen en Tessa haar tatoeage stonden centraal in de volgende dag.. Eindelijk kwamen er wat swell opzetten.. Dus ik mijn boardje beetje uitgetest en Tes had ook een surfles genomen.. ze wist alleen wel een fin kwijt te raken.. :-P.. Tegen de avond was het spannende moment aangekomen dat Tes een tatoeage ging laten vereeuwigen (stoer hoor!!).. Ik vind de tatoe echt heel mooi geworden (zie foto's).. Op het stand die dag waren we ook nog 2 Nederlanders tegen gekomen Gijs en Meiken.. Met hun zijn we Sushi gaan eten en hebben we een dansje gedaan die avond..
De volgende dag was het alweer Tessa haar laatste dag.. Nog lekker op het strand genoten van de laatste zonnestralen.. S avonds nog wat drankjes gedronken en toen was het zaterdag alweer tijd om Tes naar het vliegveld van Denpassar te brengen.. Dat zo heet.. Maar vanaf Kuta ligt het vliegveld dus helemaal aan de andere kant als waar Denpasar ligt.. Dus toen waren we eerst 1 uur verkeerd gereden op de scooter.. Maar uiteindelijk is het toch allemaal goed gekomen en is Tes alweer lekker veilig in het "koude" NL..
X mij
- comments
Chow Heey mattie! Lekker verhaaltje weer man. Grappig om dit allemaal te lezen, erg herkenbaar. Ga nu ff je pics bekijken man, boxie!
Martijn Yo maarten jonge wat is dat indonesie een vet land..leuk dat je veel leuke dingen heb bezocht en gedaan met je zuster. in me volgende verhaal ga ik " fawaka" tegen je zeggen want je word BRUUIINNNN!! x
Janna Hey Maart, Weer wennen zonder Tess? Beetje Remy?? Zal wel meevallen, toch? Wat is het daar weer mooi! Stoere tochten gemaakt, petje af (zeker voor Tessa!). De tattoo is in het echt trouwens ook prachtig. Heb jij er nog geen?? Geniet maar weer lekker verder! XX, Janna en groetjes vanuit Zweden van Gert.
ted en marina Hi Indoganger, Je hebt je roeping als reisleider gemist als ik je verhalen mag geloven. Deze keer de groep wat meer beperkt tot jou en Tessa. Ik denk ook wel leuk om elkaar eens beter te leren kennen. In ieder geval weer veel bijzondere belevenissen aan je lijst toe kunnen voegen . Toch wel genoeg tijd om er echt van te genieten hoop ik. Op naar het volgende hoofdstuk van je trip. Ga je goed. TM
Linda Wat een leuk verhaal weer.. een ook zo herkenbaar ! Ben je ook bij padang geweest? Daar worden ook vaak surfwedstrijden gehouden, heel mooi strandje :D! TJ'S is idd heel lekker. Als je een keertje wat luxer wilt eten en heel mooi op het strand moet je naar Ocean's 27 gaan. Hele leuke tent! Geniet ervan! x Linda