papa en mama
Hallo Hilde en Elsemarie
Mooie foto's hebben jullie op het blog gezet. Vooral die van de lantaarnpaal met chaotische draadverbindingen, symbolisch voor Kathmandu.
Leuk om te zien dat de stemming er goed in zit.
Hopelijk kunnen we straks (zaterdag 17:30 Ned.tijd) nog even Skypen. En anders lezen we wel op jullie weblog hoe het gaat.
Veel plezier straks als reisgroep aankomt, dan zal het met de rust in het hotel wel gedaan zijn..
liefs papmam
papa en mama Hallo Hilde en Elsemarie Mooie foto's hebben jullie op het blog gezet. Vooral die van de lantaarnpaal met chaotische draadverbindingen, symbolisch voor Kathmandu. Leuk om te zien dat de stemming er goed in zit. Hopelijk kunnen we straks (zaterdag 17:30 Ned.tijd) nog even Skypen. En anders lezen we wel op jullie weblog hoe het gaat. Veel plezier straks als reisgroep aankomt, dan zal het met de rust in het hotel wel gedaan zijn.. liefs papmam