Profile
Blog
Photos
Videos
24 augustus 2015
Inmiddels zijn bijna twee a drie weken voorbij in Melbourne, and what a time it was.. Vanuit Perth had ik een plekje in een appartement geregeld, wat achteraf een hele goede zet bleek! Midden in het CBD en met hele lieve mensen: een stelletje Aya en Rony, en in onze dormkamer Clara uit Argentinie en twee Japanse meisjes. Vanaf de eerste avond voelde ik me er thuis met een heerlijke open keuken-woonkamer met twee zit/eethoeken en in het midden een grote bank met tv. Aya en Rony gaven een dinnerparty, zulke vrijgevige mensen, en er waren allemaal schalen met verschillende gerechten. Very nice!! Clara is gewoon feisty Zuid-Amerikaans, heel lekker recht door zee. Omdat iedereen in het huis ongeveer fulltime werkt, was ik overdag veel alleen en was mijn idee vooral om zsm een baan te vinden. Maar mensen, wát een gedoe. Misschien wat hoogmoed, maar ik had niet gedacht dat het zo lastig zou worden. Receptionist, callcenter werk, noem het op. Overal geschikt voor, maar niemand die je wilt aannemen, omdat je maar 3 maanden wilt werken of omdat je backpacker bent? I don't know, but they didn't want me:( it got really depressing.. In week twee begonnen de gesprekken dan binnen te lopen maar alleen voor sales posities -_-' eigenlijk toch ook niet waar we naar op zoek waren. Langzaam maar zeker begon ik wel wat mensen te leren kennen en benoemenswaardig is wel Dion, een Duitse jongen die hier au pair is, heel easy going. Samen wat sightseeing gedaan naar onder andere Brighton Beach (met de 'bekende' gekleurde strandhuisjes), St Kilda en Port Melbourne met de Pink Lake. Een meer met 'natuurlijk' roze water. En Virginia, een Canadees meisje, ook au pair, maar heeft al gestudeerd, toevallig psychologie! En dan Taryn uit Nieuw-Zeeland die ik leerde kennen tijdens de Yara Valley wine tour. Wat een dag was dat.. Oneindig veel wijn en als klapper op de vuurpijl een chocolade fabriek. Ik ben al bij een aantal geweest en overal heb je bakken met chocola staan die je met een lepel bescheiden en netjes in je hand kan scheppen om te proeven. Nou kan ik vertellen dat na een hele dag wijn proeven iedereen hem wel redelijk had zitten, waardoor van de chocolade proefbak meer een soort buffet werd gemaakt waar iedereen ongegeneerd chocola stond te happen. What can I say, it was very nice.. De wijnproeverijen waren niet mis! Overal redelijk wat wijnglazen en soms zelfs een bubbel, desertwijn of kaasproeverij erbij. Ik was persoonlijk erg impressed.
Op m'n bday werd ik verrast door een bos bloemen van de fam bestaande uit koekjes en chocola! Heel fijn people:) Zelf ging ik die dag brunchen met Michael, m'n UK friend die ik in NZ heb leren kennen met de Stray bus. Hij had ook kaartjes geregeld voor de Australian Football League (AFL), oftewel footy! Heel cool in zon stadion, het duurde even voor ik de regels begreep maar it's coming! Het zal niet de laatste wedstrijd zijn geweest. 's Avonds met Virginia uit eten geweest bij een Steakhouse, jeej! Virginia en Dion hadden beiden al verteld dat ik misschien au pair moest worden. Au pair zijn is in Australie best wel een veel voorkomend fenomeen en betekent meestal dat je voor de kinderen moet zorgen en in ruil daarvoor een salaris krijgt met daarnaast gratis accomodatie en eten. Iets wat zeker niet een logische eerste stap voor mij zou zijn gezien mijn aversie tegen kinderen, but you never know! Dus, als turn of events kregen we twee dagen voor m'n bday in het appartement opeens building inspection, waarna bleek dat we toch wel degelijk illegaal met z'n 6en in een appartement voor 3 mensen zaten. Vanzelfsprekend flipte de huisbaas die ons opeens zsm uit het huis wilde. Gister had ik daarom een gesprek bij een familie die een au pair zochten en gek genoeg trek ik vandaag al bij ze in!
- comments
Vi hahahaha, ik zie het echt voor me..zo'n ploeg aangeschoten mensen rond zo'n bakje chocolade. hahaha. Schrijf eens wat meer over je au pair gezin... X Vi
Rosalie Klinkt goed; wijn en choco :-P Good luck with the kids, go get them! XX