Profile
Blog
Photos
Videos
Laatste dagen in Australië.
Het is zover, de laatste dingen doen, zien, kleding wassen, backpack inpakken en dan ga ik morgen vliegen naar Nieuw Zeeland om vandaar door te vliegen naar de Cook eilanden. Maar eerst even vertellen wat ik mijn laatste dagen gedaan heb.
Vanuit Airlie Beach ben ik naar Mission Beach gegaan. Een klein stadje dat bekend staat om het wild water raften en natuurlijk het hoogste punt om te skydiven. Dit laatste stond ook op mijn to do list in Australië. Helaas is het tot drie keer toe afgelast vanwege het weer. Echt wel heel erg balen! De laatste keer had ik gewoon pech, want er waren die dag wel mensen gesprongen, maar ik mocht niet omdat door de regen alles opgeschoven was. Nu ga ik het in Amerika nog een keer proberen te plannen. Duimen maar!!
Verder had ik een super mooi hostel in Mission Beach. In het regenwoud met uitzicht op het regenwoud en het strand, echt een paradijs en het deed mij herinneren aan Thailand. Mission Beach is namelijk de plaats waar het regenwoud bijna tot aan het strand komt. In de schaarse momenten dat het opklaarde ben ik samen met nog drie anderen een wandeling gaan maken door het regenwoud. In het begin waren we nog voorzichtig, maar
later gingen we toch steeds sneller omhoog. Heb echt een super grote spin gezien, groter dan mijn hand en natuurlijk is hij giftig. Niet dodelijk voor de mens gelukkig.
Het was al weer tijd voor mijn laatste Greyhound bus, naar Cairns. Heel gek, want zo komt het einde van mijn reis hier in Australië ook steeds dichterbij. In Cairns had ik nog twee tours geboekt. De eerste was naar het Great Barier Reef, we hebben heel veel geluk gehad. Maar 1 keer regen op de heenweg en best nog veel zon. De zee was alleen erg wild, dus het snorkelen was erg lastig. Tijdens mijn duik heb ik mijn eerste (en daarna ook 2e en 3e) schildpad gespot. Het zicht onderwater was niet heel goed, maar kon uiteindelijk zelfs met een schildpad gezwommen. Ik had voor deze trip een onderwatercamera gehuurd. Ik hoop snel de foto's online te kunnen zetten.
Australië heeft veel dingen waar je voor uit moet kijken, giftige spinnen, giftige planten, stekels aan planten en nog veel meer, maar ik had nooit gedacht dat ik ook uit moest kijken voor vogels.... Tja dat was voordat ik aangevallen was door een vogel in mijn oog. Blijkbaar was hij zijn nest aan het verdedigen, maar ik deed niks verkeerd. Ik zat rustig op een bankje een formulier in te vullen voor het duiken. Best wel pijnlijk en het ging ook maar niet over. Toch maar even langs de dokter gegaan na mijn snorkel en duim trip, bleek mijn hoornvlies beschadigd en geïnfecteerd te zijn. Dat wordt een weekje antibiotica en mijn ogen druppelen. Haha, heb ik weer. Gelukkig na een paar dagen ging het al een stuk beter en is er niks meer te zien.
Mijn laatste tour in Australië was naar de Tablelands. Super mooi regenwoud met watervallen, krater meren en heel veel dieren. Helaas niet veel geluk gehad met het weer, waardoor we ook niet heel veel dieren gespot hebben. Tijdens het mountainbiken en kanoën wel mijn eerste slang gespot, een piton. De boom kangaroo heb ik helaas gemist, want ik zag hem echt niet. Frustrerend, maar aan de andere kant ook wel weer grappig. Heb het naar mijn zin gehad!!
Morgen ochtend ga ik naar het vliegveld, een nieuw avontuur
XXX Daan
- comments
Els Ziet er weer allemaal goed uit nichtje! Hopen dat je oog snel beter is en altijd maar denken dat er ergere dingen zijn, dan valt het weer mee. Jammer trouwens van het weer, je kan niet alles in de hand hebben! Prettige reis!
Tiny Hoi Daan, Mooie foto's. Je hebt weer veel gedaan en gezien. Helaas van het skyedive. Nu weer 2 reisdagen en dan weer verder op de cook eilanden. Veel mooie stranden. Geniet van al dat moois. Liefs, dikke kus xxxxma
Linda Oooh die vogel ook! Onvoorstelbaar haha raar beesten daar! Jammer van skydiven, maar rest klinkt ook weer vet allemaal! Op naar de cookeilanden! X Lin